Çocuğunuzun Aşı Kartı Elinizin Altında @
Tarih      : 22 Nisan 2013 - 15:21
Okunma Sayısı    : 8796

Sevgili Doktoramcam.com okurları 2006-2011 arası kişisel  web  sitesi olarak  açtığımız sitemiz,  bildiğiniz  gibi 2011’den  beri  birçok  uzmanın  ve  branşın yer  aldığı,  bilgi  videolarının  da  bulunduğu, uzmanların  soru  cevapladığı  bir  portal  haline  gelmiştir. Sizlerin  de  katkılarıyla  2012’de %100 büyüme  elde ettiğimizi  gururla  söylüyoruz.

Günlük  hayatımızı  kolaylaştıran, teknolojinin  en  önemli gelişmelerinden  birisi  mobil uygulamalardır. Sizlerden gelen  yoğun  talepleri de  göz  önünde  bulundurarak  Doktoramcam.com  mobil uygulamasının  her  tür  telefonda  çalışacak  şekilde  hizmete  girdiğini müjdelemek istiyoruz.

Doktoramcam.com mobil  uygulaması bugüne kadar  tüm  bilgilere  rahatça  eriştiğiniz Türkiye’nin en güncel  ve  en  dinamik çocuk-bebek-sağlık platformu olan Doktoramcam.com ile  aranızdaki  köprü  olacaktır. Bu  mobil  uygulama ile yapabileceklerinize gelince. 

Beslenme, emzirme, aşılar, her  branştan tüm çocuk hastalıkları, gebelik ve  daha  nice sağlık  konusu  hakkında sürekli güncel ve doğru bilgilere ulaşacak, uzman  videoları  seyrederek çocuğunuzu güvenle büyüteceksiniz, aileniz  ve  kendiniz  için güvenilir  sağlık  bilgilerine  ulaşacaksınız.

Doktoramcam.com  çocuğunuzun  aşı bilgilerini de sizin  için ömür  boyu  saklayacaktır. Yani  aşı  kartım  kayboldu  derdine artık son  veriyoruz.  Çocuğunuzun  aşı  bilgilerini sürekli  telefonunuzda  taşıyabilir, üstelik daha  doktorunuzun  ofisinden  çıkmadan,  yapılan  aşının  o tarihte  yapıldığını  işaretleyebilir ya  da  aşı  kartı  gibi  doktorunuzdan  da  bunu  yapmasını  rica  edebilirsiniz.

Çocuğunuz  7 yaşına  gelene  kadar her  ay,  daha  sonra  her  yıl,  gelişim  aşamaları ,  o dönemde  yapılması  gereken  tektiler,  incelemeler,  veya  beslenme ve  aşıları  hakkında detaylı  bilgi  veren  bir  rapora  ulaşacaksınız.

Bu özel  fonksiyonları  kullanabilmek için  önce  sitemize webden  üye  olup  ailenizi  oluşturmanız  ve  çocuklarınızı  eklemeniz gerekmektedir. 
Üye  olmak  için tıklayın

     

Bu Makaleyi Paylaş
Yorumlar


Bunlar da Ilginizi Çekebilir
E-posta
Parola
Beni Hatırla!     Parolamı unuttum!
    Facebook'la Bağlan

Uzm.Dr. Anıl Yeşildal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
istanbul/Beşiktaş/Levent-Etiler 'de çocuk doktoru-çocuk hekimi olarak çalışmaktadır......
Profili İzle  |  Makalelerini Gör

Op. Dr. Ayşe Duman

Kadın doğum
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1990 yılında mezun olan ...
Profili İzle  |  Makalelerini Gör