Pazartesi, Kasım 19, 2018
Ana Sayfa Çocuğunuzun En Değerli 9 Yılı

Çocuğunuzun En Değerli 9 Yılı

Sevgili  okurlar  öyle  bir  proje  yapmak  istedik  ki, tek  dokunuşla  hepinize  birden  ulaşabilmek,  herkese  hitap  edebilmek  istedik.  “Çocuğunuzun En Değerli 9 Yılı” projemizle,  hastalıkta ve  sağlıkta,  aklınızdaki merak ettiğiniz  tüm soruların  cevabını  verebilmek, bu 9 yıllık yolculukta  her an yanınızda olmak  istedik.

Hayatımız mucizevi bir şekilde tek bir  spermin  tek  bir  yumurta hücresiyle  birleşmesiyle başlar,  bebeğiniz  önce  anne  karnında  büyür,  yeterli  olgunluğa ulaşınca doğar,  bebeğiniz her  ay  biraz  daha  büyür, 1 yaşına  gelir  Süt çocuğu, oyun çocuğu,  derken  bir  de  bakmışsınız  kocaman  olmuş  da  okula  başlamış.

Biliyoruz  ki  bazılarınız  daha  yeni  evlendiniz,  ileride  bebek  planlayacaksınız,  bazılarınız hamilesiniz, bebeğinize  isim  arıyorsunuz,  bazılarınızın  bebeği  yeni  doğdu,  bazıları da 6 aylık oldu, ek  gıdalara  başlayacaksınız,  ancak  kafalar  karışık.    çocuğunuz 6 aylık veya  2  yaşında olabilir,  acaba boy-kilo gelişimi normal mi? Ya da  onunla  nasıl  oynamanız  gerektiğini,  hangi  oyuncakların uygun olduğunu öğrenmek istiyorsunuz, hangi  oyuncaklar  onun  için  uygun  karar  vermekte  zorlanıyorsunuz.  Ya  da bebeğiniz  büyüdü  de  kocaman bir  çocuk  oldu, hatta okula  başladı  bu  yaşta  çocuk  neleri  yapabilir merak  ediyorsunuz?

Aşağıda size  uygun uygulamalara tıklayarak her hafta,  her ay  veya  her  yaş  için gebelik, bebek isimleri, ay ay bebek gelişimi, aşı takvimi, çocuk  gelişimi, beslenme,büyüme ve oyun-oyuncak ile  ilgili,  her  biri uzmanlarımız  tarafından  özenle  hazırlanmış birbirinden  özel  ve  güncel,  güvenilir  bilgilere  ulaşabilirsiniz.

Gösterilecek bir içerik yok

Atopik Dermatit (Egzama)

Egzama sık rastlanan alerjik bir cilt hastalığıdır. Herkeste ve her yaşta görülebilir ama en çok süt çocukluğu ve çocukluk çağının hastalığıdır.

Çocuklarda Astım