Doğum Fotoğrafçıları Milyonlarla Buluşuyor

Sayın Yetkili,

Doktoramcam.com aracılığı ile milyonlarla tanışmaya ne dersiniz?

Doktoramcam.com her yıl milyonlarca ziyaretçisini siz Doğum Fotoğrafçılarıyla buluşturuyor. Artık  siz  de  hiçbir  ücret  ödemeden  her yıl  milyonlarca  anne babanın  ziyaret  ettiği  sitemizdeki  kurum arama  motorunda  yer  alabilirsiniz.

Tek  yapmanız  gereken Doktoramcam.com Aile sağlığı Portalımızda kendinize ücretsiz  bir profil alanı açmak. Bu  profilde kurumunuzu anlatan bir tanıtım yazısı, tanıtım videosu ve iletişim bilgilerinize yer vererek milyonlarca ebeveyne, anne-baba adayına ulaşabilirsiniz. Bu sayede kurum türü, il  ve ilçe  bazında arama yapan   ziyaretçiler de  kolaylıkla  size  ulaşabileceği için, daha fazla hedef kitleye ulaşarak markanız adına hedef kitle ağınızı genişletebilirsiniz. Hemen  üye olmak için aşağıdaki bağlantıyı  kullanabilirsiniz.

Hemen Üye Ol

Yaklaşık 3 yıl içerisinde günde 13-14 bin anne baba ziyaretine ulaşan sağlık portalımız doktoramcam.com, alanında yüzlerce uzman ve öğretim üyeleriyle yazılı ve görüntülü zengin bir bilgi kaynağı haline gelerek hedef kitle nezdinde kabul görmüştür. Hakkımızdaki son  gelişmeleri takip edebilmeniz için detaylı tanıtım sunumumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Sunumu

Açtığınız profilde web sitesi linkinizin de görünmesini istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

e-posta : [email protected]

Sevgi ve Sağlıkla kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 3 =