Deniz Anaokulu

YENİ MAHALLE .HAVUZBAŞI SOK.NO:38 RAMİ - EYÜP
Eyüp / İstanbul - Türkiye

0(212) 564 27 27

Kurum Hakkında
Kapat
Kurum Türü :
Anaokulu
Kısa Kurum Hakkında :
Çocuklarımızın bugünü ve gelecekleri için en sağlam temelleri bilinçli ve doğru bir şekilde atabilmek adına okul-aile işbirliği içinde; eğitim alanındaki gelişmeleri ve bizden sonraki eğitim basamaklarındaki çocuklarımızın başarı düzeylerini sürekli takip ederek, eğitim kalitesiyle örnek gösterilen ve mensubu olmakla gurur duyulan bir kurum olma kimliğini sürdürmek.
Kurum Hakkında:

ANAOKULUMUZ :08.05.2001 TARİHİNDEN BU YANA M.E.B. 'LIĞINA BAĞLI OLARAK .UZAMAN EĞİTİMCİ KADROMUZ, DANIŞMAN PSİKOLOĞUMUZ VE OKUL DOKTORUMUZLA SABAH 07.30 - 18.30 SAATLERİ ARASINDA 12 AY BOYUNCA 2 -6 YAŞ ÇOCUKLARINA;KENDİ EV ORTAMLARINDAYMIŞ GİBİ HİSSETTİKLERİ,SOSYAL BİLİŞSEL GELİŞİMLERİNİ TAMAMLAYICI ÇALIŞMALARLA " BİR İNSANIN ANAVATANI ÇOCUKLUĞUDUR" İLKESİNDEN HAREKETLE;ÇOCUKLARINDA SEVGİ,GÜVEN,VE HUZUR DOLU ORTAMLARDA ÇOCUKLUKLARINI YAŞATMAK TEMEL İLKEMİZDİR; DÜŞÜNCESİYLE HİZMET VERMEKTEDİR.

ANADİLİMİZ TÜRKÇEYİ DOĞRU KULLANMAYI ÖĞRETİRKEN,İKİNCİ BİR DİLİN VARLIĞINI BİLDİRMEK,SEVDİRMEK VE İLERİDEKİ EĞİTİM YAŞAMLARINDA TEMEL OLUŞTURMAK AMACI İLE YABANCI DİL DERSİMİZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİMİZ,HALK OYUNLARI,BALE ,SATRANÇ DERSLERİMİZ DE BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZCE VERİLMEKTEDİR.

FELSEMİZ :"ATATÜRK İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA :SORAN SORGULAYAN ,DÜŞÜNEN VE DÜŞÜNDÜREN,SORUNLARA  ÇÖZÜM GETİREBİLEN ,HAKLARINI ARAYAN VE KORUMAYI BİLİRKEN,BAŞKALRININ HAKLARINA SAYGI DUYAN,SEVGİ VE GÜVEN ORTAMINI İYİ TANIYABİLEN,KENDİSİYLE VE YAKIN ÇEVRESİ İLE BARIŞIK SEVGİ,SAYGI,BARIŞ,DOSTLUK VE DAYANIŞMA İLKELERİNİ HEDEF ALAN ,ÇOK YÖNLÜ ZEKAYI KULLANABİLMEYİ ÖĞRENEN,SAĞLAM BİR NESLİN TEMELLERİNİ ATABİLMEKTİR...Doktoramcam.com

Menu