kızımla kaliteli zaman geçiriyormusunuz

  Seda Toprak Sordu:

  Merhaba jülide hanım,
  size aslında güzel haberlerim var kızımla kaliteli zaman geçiriyormusunuz diye sormuştunuz ya çok düşündüm konuyu aslında cevabım hayırdı fakat sonra işten eve dönünce tüm işlerimi kızım uyuduktan sonra yapınca kızımla kaliteli zaman geçirdim ve arada sırada poposuna vurma olayını dahi kaldırdım şarkılar öğrettim hikayeler öğrettim şuanlık ne dövcenmi die soruo nede krizlere giriyor çok mutluyum sizinle mutluluğumu paylaşmak istedim şimdi tek sorunumn artık kızımı çok özlemek oldu işten çıkıp koşa koşa yanına gitmek için can atıyorum destekleriniz için çok saolun Allah sizden razı olsun herr konuda yardımınız iiçin minnettarım size… :))))

  Uzm. Julide Çelikkol Suner Cevapladı:

  Seda Hanım,

  Bu güzel habere ve benimle paylaşmanıza çok sevindim. Çalışan Annenin İkilemi bu maalesef. Hayatımızda hem iş, hem de çocuğumuza yer açmak zorundayız.
  Sizin için belki biraz zor olacak ama akşamları en az 30 dakika kızınızla kaliteli vakit geçirmeniz çok yararlı olur. Hem belki siz biraz yorgunluğunuzu atarsınız, hem de sizin verdiğiniz eğitim de onun için çok yararlı olur, gelişimi olumlu etkilenir. 
  Bu formatı bozmadan aynen devam etmeye gayret edin. Yorulduğunuzu hissettiğinizde yine bana yazabilirsiniz. 

  Selamlar, sevgiler.