Hakkımızda

2006’da Tıbbi Koordinatörümüz Uzm. Dr. Anıl Yeşildal tarafından ilk  olarak  kişisel  Web  Sitesi  olarak  kurulan Doktoramcam.com, Sağlık  Portalına dönüştükten sonra ziyaret  sayılarını son 4 yılda 30 kat  arttırarak Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir Bebek-Çocuk Sağlığı Portalı olmuştur.Bu bağlamda yoluna başarılı ivmelerle devam eden doktoramcam.com günümüz itibari ile Aile Sağlığı Portalı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

15 yıldır güvenerek bizi izlediğiniz, takip ettiğiniz için siz değerli okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz,  hızlı  büyümedeki  en  önemli  aktörler  sizlersiniz. Hedefimiz  daha  fazla  anne-babaya  daha  zengin, sağlıklı  ve  güncel  bilgiyle  ulaşarak,- gebelik  süreci  de  dahil- çocuklarınızın  büyüme  yolculuğunda size eşlik edebilmektir.

Son 3-4  yılda bilişim  teknolojisindeki hızlı gelişmeler, internet  ziyaretçisinin masaüstü bilgisayardan akıllı telefonlara kaymasına sebep olmuştur. Siz kullanıcıların mutlu olarak ayrılması  en  önemli hedefimizdir, bu  nedenle artık mobil uyumluyuz. Sadeleştirilmiş  kategori  yapısı  ve zengin içeriğiyle yeni  Doktoramcam.com’da her aradığınızı kolayca bulabileceksiniz. Her zaman başvurmak  isteyeceğiniz ve en çok  güvendiğiniz kaynak olması dileğiyle. Aileniz ve yavrunuzla birlikte geçireceğiniz nice mutlu ve sağlık dolu günler sizinle olsun.

İletişim için doktoramcam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Doktoramcam.com Portal Yönetimi

 

Yeni logo

Yayın Kurulu

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal

Uzm. Ped. Emine Eraslan

Uzm. Dyt. Fatmagül Yılmaz Öztürk

Op. Dr. Fatih Akova

Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu

Uzm. Dr. Murat Palabıyık

Op. Dr. Atilla Şengör

Prof. Dr. Ahmet Akçay

Prof. Op. Dr. Cem Fıçıcıoğlu

Prof. Dr. Memnune Apak

Biz Kimiz

Misyonumuz

Çocuk sağlığı hakkında ebeveynlerimize sürekli güncel ve doğru bilgileri verebilmek, çocuklarının sağlığını 21. yüzyıla yakışır şekilde takip edebilme imkanı sunarak çocuğunuzun büyüme yolculuğunda size eşlik edebilmek. Bir çocuğun sağlıklı gelişiminde doğa sevgisinin ve sanatın öneminin bilincinde olarak, doğaya ve sanata saygılı, çok yönlü bireyler yetişmesine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Sanal çocuk sağlığı sektörünün lideri olmak. Sürekli güncellenen ve giderek zenginleşen bilgi dağarcığıyla ve her zaman yenilenen hizmet anlayışıyla çocuk doktorları, çocuk sağlığı yan dal uzmanları, ebeveynler ve çocuklar için en çok tercih edilen çocuk sağlığı portalı olmak. Küreselleşen dünyada uluslararası bir marka haline gelmek.

Değerlerimiz

İnsan hayatına, emeğine ve doğaya saygılıyız.
Konumumuz itibariyle sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz, projelerimizi hep bu bilinçle oluştururuz.
Özgürlükçü ve çağdaşız.
Ekip çalışmasına önem veririz.
Daima “kazan kazan” anlayışıyla çalışırız.