fbpx
Salı, Haziran 18, 2024
Ana Sayfa Çocuk Çocuk Oyunları - Çocuk Oyuncakları Rehberi

Çocuk Oyunları - Çocuk Oyuncakları Rehberi


Her yaş için farklı bilgilerle ve  önerilerle donatılmış  “Çocuk Oyun-Oyuncak” rehberimize hoşgeldiniz. Bu rehberi Uzm. Ped. Emine  Eraslan tarafından özenle hazırlanmıştır. Aşağıdaki tablodan çocuğunuzun ayına uygun kutucuğa basarak

Her yaş için uygun önerilere ve ilgili bağlantılara ulaşabileceksiniz. İyi eğlenceler ve  iyi  eğitimler dileriz.

Bu  makale  ve yaş bağlantılarının  altına  yorum  ve  önerilerinizi  yazarak bu uygulamayı daha  faydalı  hale  getirmemize  yardımcı  olabilirsiniz.
Bu  uygulamanın  hazırlanmasında büyük emeği geçen, İlkbahar Çocuk ve  Aile Danışmanlık Merkezi  kurucusu Uzm. Ped. Emine  Eraslan‘a çok teşekkür  ederiz. 

Her  yaşın kendine  göre  farklı  gelişim  evreleri  ve  bu  gelişimi  desteklemek  için  yapılması  gerekenler  vardır.  Siz  değerli  anne-babalarımızın  çocuklarınız için en  iyisini  istediğinizi  çok  iyi  biliyoruz.

– Çocuğumuzun motor-sosyal ve  psikolojik gelişimini desteklemek için  neler  yapmalıyız?
– Hangi  yaşta  hangi  oyunlar ve  aktiviteler  uygun?
– Kaçı yaşında hangi  oyuncaklar uygun?

Aşağıdaki videolarda Doktoramcam.com’un uzmanları “Çocuk Gelişimi” ile ilgili bilgiler veriyor.

Çocuğunuzun  fiziksel, sosyal gelişimi ve tüm becerilerini, yaşına uygun kontrol, check-up ve aşılarını düzenli takip edebilmek için Ay Ay Bebek Gelişimi uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mesleğimle İlgili Bir Röportaj

Geçen gün DoktorTakvimi.com’dan geldiler ve mesleğim hakkında benimle ufak bir röportaj yaptılar. Bence çok keyifli olan bu röportaj notlarını hastalarım ve siz Doktoramcam.com  okurları ile de paylaşmak istedim.