fbpx
Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana Sayfa Ailem

Ailem


Sevgili anne babalar istedik ki bebekleriniz, çocuklarınız büyüdükten sonra da hala birlikte olalım. Sizlerin sağlığı da en az çocuklarınızınki kadar değerli. Ya da çocuklarınız büyüdüğünde birer Ergen, hatta birer yetişkin olduğunda, hala sizle birlikte yaşamaya devam ettiğini düşünün. “Ailem” adı altında topladığımız bölümümüzde, anne olmak, baba olmak, anne – babalara öneriler, sağlıklı beslenme -diyet, ergen sorunları, ev kazaları ve güvenlik önlemlerinden tutun, güzellik estetik hakkında merak ettiğiniz şeyler, kişisel gelişim adına ufak ipuçları, belki de hayatınızı değiştirecek olan nefes egzersizleri ya da sigara bırakma hakkında aklınıza gelebilecek hayata dair birçok konu hakkında oldukça faydalı ve pratik bilgiye ulaşmanız mümkün.

Bu bölümdeki tüm kategorilerde konunun uzmanı profesyoneller tarafından hazırlanmış makale ve videolar bulacaksınız. Aileniz ve hayatınıza ufak bir dokunuşla, maddi-manevi katma değer katacak bir bilgi hazinesi.

Larenjit – Krup Hastalığı

Larenjit veya halk arasındaki adıyla Krup hastalığı, ses tellerinin bulunduğu gırtlağı etkileyen bir üst solunum yolu enfeksiyonudur.