Sakal

  Hami Yıkılmaz Sordu:

  Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim..Cildimde sorun yoksa dermotoloji ve endoklin bölümü tahlilleri yaptıktan sonra ilaçla yada tedaviyle ekim dışında sakal çıkabilir mi?

  Uzm. Dr. Bülent Bağcı Cevapladı:

  Tabiki çıkabilir. Tahlillerde sorun yoksa ve cildiniz sağlıklı ise mezoterapi ve PRP yöntemleri şaç çıkışına yardımcı olabilir

  Önceki İçerikOTİZİM
  Sonraki İçerikAlerji ve alerjik astım
  1999 yılında, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2013 yılında, tıp alanında Ukrayna ‘nın en köklü ve prestijli üniversitesi olan, Platoon L. Shupyk Tıp Üniversitesi'nde Dermatoloji Uzmanlığı eğitimini tamamlamış ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından diploma denkliği onaylanarak Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olarak tescil edilmiştir. Özellikle ameliyatsız estetik ve kozmetik uygulamalar üzerinde yoğunlaşmış olup bu konularla ilgili pek çok kurs, sempozyum ve kongrelere katılmıştır. 2015 yılında, kriyoterapi uygulamasının kolaylaştırılması amacıyla geliştirdiği aparat Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Milliyet.com.tr adresinde, Ameliyatsız Estetik isimli köşesinde estetik ve kozmetik uygulamalarla ilgili yazılar yazmaktadır. Acıbadem Etiler Tıp Merkezi'nde Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmıştır. Halen M-Onep Etiler'de Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.