vücutta kir gibi şeyler

  hasan çak Sordu:

  Hocam Merhaba;

  Benim vücudumdan düzensiz kilo alıp vermekten kir gibi şeyler var. kir değil biliyorum ancak kir gibi duruyor. tam olarak nedir anlayamıyorum yardımızı rica ediyorum. çünkü bu görüntü beni rahatsız ediyor.

  Uzm. Dr. Bülent Bağcı Cevapladı:

  İyi günler, sizin kir olarak adlandırdığınız görüntü pek çok cilt hastalığının ortak bulgusu olabilir. Bu nedenle cilt sorununuzun tam olarak teşhis edilmesi için bir dermatoloji uzmanına muayene olmalısınız. Sağlıkla kalın

  Önceki İçerikSivilce lekeleri
  Sonraki İçerikZayıflık ve su
  1999 yılında, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2013 yılında, tıp alanında Ukrayna ‘nın en köklü ve prestijli üniversitesi olan, Platoon L. Shupyk Tıp Üniversitesi'nde Dermatoloji Uzmanlığı eğitimini tamamlamış ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından diploma denkliği onaylanarak Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olarak tescil edilmiştir. Özellikle ameliyatsız estetik ve kozmetik uygulamalar üzerinde yoğunlaşmış olup bu konularla ilgili pek çok kurs, sempozyum ve kongrelere katılmıştır. 2015 yılında, kriyoterapi uygulamasının kolaylaştırılması amacıyla geliştirdiği aparat Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Milliyet.com.tr adresinde, Ameliyatsız Estetik isimli köşesinde estetik ve kozmetik uygulamalarla ilgili yazılar yazmaktadır. Acıbadem Etiler Tıp Merkezi'nde Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmıştır. Halen M-Onep Etiler'de Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.