Vücutta Tüylenme

  gullu guner Sordu:

  Merhaba doktor bey ben 17 yasındayım 18 e gireceğim
  yaklaşık 1/2 yıldır gögüs bölgesnde tüylenme kıllanma çıkıyor 1/2 sene öncesnde bu kadar tüylerm yoktu ama şuan var bu durum nasıl geçebilir ?

  Uzm. Dr. Bülent Bağcı Cevapladı:

  İyi günler, öncelikle bir Dermatoloji uzmanına muayene olmanız gerekir. Sizden kan alınarak hormon tahlilleri ve ultrasonografi yapılması gerekir. Eğer kan tahlilinde ve usg incelemesi sonrasında bir sorun tespit edilirse bu sorunun tedavisinin yapılması gerekir. Eğer herhangi bir sorun yoksa laser epilasyon ile sorun tedavi edilir. Sağlıkla kalın

  Önceki İçerikGeniz eti
  Sonraki İçerikirritabl barsak sendromu
  1999 yılında, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2013 yılında, tıp alanında Ukrayna ‘nın en köklü ve prestijli üniversitesi olan, Platoon L. Shupyk Tıp Üniversitesi'nde Dermatoloji Uzmanlığı eğitimini tamamlamış ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından diploma denkliği onaylanarak Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olarak tescil edilmiştir. Özellikle ameliyatsız estetik ve kozmetik uygulamalar üzerinde yoğunlaşmış olup bu konularla ilgili pek çok kurs, sempozyum ve kongrelere katılmıştır. 2015 yılında, kriyoterapi uygulamasının kolaylaştırılması amacıyla geliştirdiği aparat Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Milliyet.com.tr adresinde, Ameliyatsız Estetik isimli köşesinde estetik ve kozmetik uygulamalarla ilgili yazılar yazmaktadır. Acıbadem Etiler Tıp Merkezi'nde Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmıştır. Halen M-Onep Etiler'de Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.