Bir Doktor ve Bir Örümceğin Hikayesi

Bir Doktor ve Bir Örümceğin Hikayesi
Bir Doktor ve Bir Örümceğin Hikayesi

Geçenlerde internette  gezerken Talentpool Türkiye sitesinde Doktoramcam.com ile kurucumuz ve tıbbi Koordinatörümüz Uzm. Dr. Anıl Yeşildal hakkında çok güzel ve duygu yüklü bir haber yapıldığını gördük, bu haberi sizlerle de paylaşmak istedik.

Öykümüzün başlığı La Fontaine Masalları’nı hatırlatıyor değil mi ? Sonunda bilge bir ders çıkartabileceğimiz…

Her ne kadar bir La Fontaine Masalı olmasa da, öykümüz onlar kadar etkileyici ve isteyen için içinde güzel çıkarımlar var..

Başlıktan anlaşıldığı gibi hikayemizin kahramanı bir doktor, başarılı bir çocuk doktoru. Eğitim hayatını uzun uzun anlatmayacağız ama, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun olduğunu belirtmemiz, üniversite yıllarının önemli bir kısmında hastanelerde nöbetçi doktor olarak çalışarak hem mesleki donanımına, hem de aile bütçesine katkıda bulunduğunu söylememiz size bir fikir verebilir.

Doktorumuz çocukluğundan beri hiçbir zaman tek bir uğraş ile yetinmemiş ve her uğraşını profesyonel seviyede yapmaya gayret etmiş. Okul hayatının yanı sıra, başarılı bir müzik eğitimi var. Usta bir piyanist olan doktorumuz, bu hobisini konser ve resitallerle taçlandırmayı başarmış.

Meslek hayatına atıldıktan birkaç sene sonra kendi muayenehanesini açan doktorumuzun en önemli özelliklerinden biri de kendini sürekli geliştirmek imiş. Mesleki gelişiminin yanı sıra, teknoloji ve pazarlama alanındaki gelişmeleri yakından takip eden doktorumuz kendi tanıtımı için bir internet sitesi oluşturmaya karar vermiş. Ve Doktoramcam’ın yolculuğu böylece başlamış.

Dedik ya, doktorumuz her uğraşını profesyonel seviyede yapıyor, Doktoramcam için de yeni bir hedef belirlemiş; Türkiye’nin En Güncel ve En Güvenilir Çocuk Sağlığı Portalı Olmak !

Tek bir uzman çocuk doktorunun kişisel web sitesi olarak başlayan Doktoramcam, yıllar içinde çocuk sağlığı ile ilgili 80’den fazla uzman, doçent, profesörün makale ve videolarının bulunduğu, günde binlerce kişinin yararlandığı, ay-ay bebek gelişimi, ay-ay  bebek beslenmesi, ay-ay oyun oyuncak rehberi, aşı hatırlatma, büyüme-gelişme eğrileri gibi önemli hizmetler sunan En Güncel ve En Güvenilir Çocuk Sağlığı Portalı olmuş.

Hedefine ulaşan doktorumuz, bu sefer de gözünü bir örümceğe dikmiş. Bu örümcek de, sıradan tavandan sallanan bir örümcek değilmiş …

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here