LÖSEV’de Maskelere Anlamlı Veda

LÖSEV'de Maskelere Anlamlı Veda
LÖSEV'de Maskelere Anlamlı Veda

Hangisi daha büyük ve kuvvetli. Kötülüklerle savaşan Süpermen mi? Örümcek adam mı? yoksa minicik bedeni ile lösemiye savaş açan kardeşlerimiz mi?

Geçenlerde LÖSEV’den Sosyal  Medya  Yöneticisi  Serdar  Aksu,  kurumlarındaki  duygusal  anların  paylaşıldığı maskelere  veda    partisiyle  ilgili bir makale  göndermiş, ve  sitemizde  haber yapmamızı  istemişti. Biz  de  seve  seve  bu  ricalarını kabul  ettik, çünkü  Lösemili  evlatlarımıza  bir  nebze de yardımcı  olabiliyorsak  ne mutlu bizlere. 

LÖSEV LÖSANTE Lösemili Çocuklar Hastanesi’nde tedavilerini tamamlayan 6 kahramanın başarı hikayesi coşkuyla kutlandı.

195.Abdülkadir  BİLGİN 196. Tuana Zeynep ALTMIŞ 197.Hayrünisa SAMANCI 198.Anıl BAŞ 199. Nisan YIRTICI  200. hasta Kenan KIRAL  maskelerine veda ederek sağlıklı bir hayata kavuştular. Bu mutlu günlerinde maskelerini atan miniklerden 5 yaşındaki Anıl Baş Lösemisiz bir dünya dilediğini söylerken Tuana  prenses olmak istediğini ifade etti. 200. Hasta olarak maskesine veda eden Kenan KIRAL yaşadığı Van depremi ve lösemi hastalığı mücadelesini başarı ile “Kral”‘lar gibi savaşarak yendiğini ifade etti.

Losev 3 Losev 2

Kutlamanın başlangıcında konuşma yapan LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üstün EZER; ” Lösemi 3 yıl süren zor bir hastalık.Böyle bir başarıyı kutlamak bütün topluma umut veriyor. Burada gerçek kahramanlık öykülerini yazan minik çocuklarımız ” dedi. Ezer’in konuşmasının ardından maskelerini havaya fırlatarak yeni bir hayata merhaba diyen çocuklar mutluklarını  pastalarını keserek kutladılar.

Losev 1

Çocuklardan Tuana Zeynep’in babası Sezai Altmiş; ” Hayatta bazı şeyler yüceltilmeye değerdir. Fakat LÖSEV hizmetleriyle gerçekten daha çok yüceltilmeyi hak ediyor” şeklinde konuştu.

Ailelerinin sevinç gözyaşlarına boğulduğu maske atma töreninde çok sayıda gönüllü bu anlamlı güne tanık oldu. Si de  bu  evlatlarımıza bağışlarınızla destek  olmak  isterseniz  aşağıdaki  bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Losev banner

Bağışlarınız için tüm bankalardan LÖSEV’e havale ücreti ödemeden 1 TL bile bağışlayabilirsiniz.
SMS yoluyla bağış yapmak için 3406‘a SMS gönderebilirsiniz. Her bir mesaj bedeli 10 TL + 2 SMS’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here