“Well Baby” – Bebeğimin Gelişimi Uygulaması

well baby
well baby

Bebeğinizin gelişimini takip edebilmek ve destekleyebilmek için “well baby” – bebeğimin gelişimi uygulaması yanınızda !

54237210 848563365496353 5198957530154264824 n lowres

 

IMG 6668 lowres

Ülkemizde her 5 çocuktan biri gelişimsel sorun yaşamakta…

İnsan  hayatının  ilk iki yılı, yani bebeklik ve erken çocukluk dönemi, gelişim açısından en önemli dönemdir. Bir insanın sahip olduğu motor, dil, duygusal, sosyal ve bilişsel yapıların hemen hepsinin ilk oluştuğu ve şekillendiği bu dönem, olumlu ya da olumsuz pek çok değişime açıktır. Bu nedenle bu dönem içerisinde bebeklerin gelişimlerinin bütüncül bir yaklaşımla yakından takip edilmesi çok önemlidir.

Peki siz anne/babalar bebeğinizin gelişimini takip edebilmek ve destekleyebilmek  için ne yapabilirsiniz?

Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil tarafından hazırlanan “well baby”- bebeğimin gelişimi  uygulaması ile 6-24 ay arası bebeğinizin gelişimini artık yakından takip edebilecek, ihtiyacı olan becerilerini erken dönemde fark edebilecek ve bu becerileri destekleyecek önerilere ulaşabileceksiniz.

Bu çok önemli  dönem içerisinde sağlayacağınız yakın takip ve destek bebeğinizin ileri yaşlardaki gelişimini  olumlu destekleyecektir.

“well baby”- bebeğimin gelişimi uygulaması bebeğinizin gelişimi  ile ilgili aklınıza takılan her konu için  yanınızda…

  • “well baby”- bebeğimin gelişimi uygulamasında 6-24 ay arası bebeğinizin gelişimini değerlendiren bir gelişim tarama testi, eğitim programı, yaş dönemine uygun tavsiyeler  ile bebeğinizin gelişimi ile ilgili  Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’ e  sorular sorabileceğiniz ve size özel cevaplar alabileceğiniz  “yeni soru sor” alanları yer almaktadır.
  • “well baby”- bebeğimin gelişimi uygulamasında bebeğinizin gelişimi ile ilgili size sorulan sorulara verdiğiniz cevaplar analiz edilmekte ve bebeğinizin yaşına uygun gelişim gösterip göstermediği belirlenmektedir. Bebeğinizin gelişimsel değerlendirmesi ışığında bebeğinize özel gelişimsel destek programı sunulmaktadır.
  • “well baby”- bebeğimin gelişimi uygulaması ayrıca size bebeğinizin yaşına uygun uyku, beslenme, öğrenme, oyun, motor gelişim vb. gibi pek çok alanda güncel ve etkin tavsiyeler içerir ve o yaş döneminde sıklıkla sorulan soruların cevaplarını verir.
  • “well baby”- bebeğimin gelişimi uygulaması bebeğinizin gelişimini otomatik olarak takip etmekte ve yeni değerlendirme dönemlerini size hatırlatmaktadır. Bu sayede bebeğinizin gelişimini iki yaşına gelene kadar yakından takip edebilecek ve onu yaşına uygun etkinliklerle destekleyebileceksiniz !

“well baby”- bebeğimin gelişimi uygulamasının  bütün  içeriği tüm ailelerin ve bebeklerin bu destekten faydalanabilmesi için tamamen ücretsizdir.

Üye olabilmek için akıllı telefonlarınızdan uygulamayı indirebilir ya da masa üstü versiyonuna www.gelisimdestek.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

App Store     GooglePlayLogo 

wellbaby.bebegimingelisimi

Instagram ve Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here