Bu Yıl da Gönüllü Takipçiyiz

Merhaba,

Öncelikle, hepimize mutlu, sağlıklı, başarılı, güzel bir yıl dileyerek başlamak istiyorum. 2015 yılında her şey gönlümüzce olsun.

Hatırlarsanız, geçen sene buradan bir yazı ile seslenmiş ” Yeni Yıl Kararlarınızın Takipçisiyiz ” demiştim. Hatta, kısaca kendi kendime verdiğim kararlarımı da paylaşmıştım. Herhalde, hem yazılı olarak ifade etmiş olduğumdan, hem de günde binlerce ziyaretçisi olan bu platformda yazmış olduğumdan olsa gerek, geçtiğimiz yıl aldığım kararlarıma sadık kaldım ve gerçekleştirmek istediklerimi başardım. Ne yazmıştım ?

1) Çocuklarımın vakitlerini daha yararlı şekilde geçirmelerine yardımcı olmak

2) Yeni projelerimin başlangıcını yapmak

Peki Kararlarıma Sadık Kalmak İçin Neler Yaptım?

Öncelikle, kararlarımı evde de bir kağıda yazarak mutfakta elimin altında bir yere koydum ve ara ara notlarımı gözden geçirdim. Böylece hedefimden uzaklaşmadım.

İkinci olarak, kararlarımı yerine getirebilmek için gerekli alt başlıkları az ama öz olarak belirledim, yani kısa birer liste yaptım.

Üçüncü olarak ise, zamanımı etkili bir şekilde düzenleyerek, yapmak istediklerime vakit ayırdım.

Bu yıl da teklifimi tekrar etmek istiyorum. ” 2015 yılı kararlarınızın takipçisiyiz… “ 2015 yılında kendinize dair, evinize, işinize, çocuklarınıza, ailenize, çevrenize dair gerçekleştirmek istediğiniz, başarmak istediğiniz, geliştirmek istediğiniz her şey için verdiğiniz kararlarınızın takipçisiyiz, destekçisiyiz. Umuyorum ki, nice hayallerin, hedeflerin, kararların gerçekleştiğine buradan birlikte şahit olalım…

Haydi yine başlangıcı ben yapayım… Bu yıl için en büyük hedefim ve kararım yıllardır erteleyip durduğum, çocuklarım ile ilgili hatıralarımı kaleme almak.

Sizlerden gelecek paylaşımları memnuniyetle bekliyorum…

Sevgi ve selamlarımla,

MUTLU YILLAR

Jülide SUNER

Aşağıdaki videolarda Uzm. Jülide Çelikkol Suner, “Kişisel Gelişim” konusu ile ilgili çeşitli bilgiler veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here