Hamile Kalma Günleri

Sevgili anne adayları,  hiçbir kan almadan,  hastaneye  gitmeden, kolayca, evinizde  kendi  kendinize  hamile  kalmak için  ihtimalinizin  en  yüksek  olduğu  dönemi ( hamile kalma günleri ‘nizi ) öğrenmek  ister misiniz?

Hamile Kalma Günleri Hangileridir?

Biliyorsunuz östrojen yani kadını kadın yapan hormon çok önemli olup birçok işlevi var. Bu hormonun görevlerinden biri de ovülasyon  yani yumurtlamadır.

Yumurtlama normal şartlarda 28 günlük periyodlarda olan bir vücut işlevi olup, ovülasyon öncesi östrojen hormonu yoğunlaşmaya başlar ve yumurtlamanın olduğu an en yüksek seviyeye çıkar ve sonra yoğunluk azalır ve yumurta özelliğini kaybeder sonra da kanama ile atılarak yeni bir yumurtlama için hazırlığa geçilir. Bir yumurtanın yaşam ve döllenme süresi 12-24 saat arasıdır.

Doğal hayat da yumurtlamanın öncesi ve sonrası takibinde ilişki yaşamak gebeliğe yol açmaz. Hamile kalma günleri için en ideal ilişki zamanı da yumurtlama günüdür.

Gebelik için erkek sperminin kalitesi, hareketliliği ve zamanlaması da çok önemlidir. Sperm erkek vücudunda devamlı üretilir ve bir süre yaşayıp ya ejekülasyon (boşalma) yada normal bozulma yolu ile atılır ama genelde kabul görülen ve sperm kalitesi için önemli olan ejekülasyonla atılan spermdir.

Spermin yaşam süresi 12-48 saat diye bilinmesine rağmen son dönemde beslenme, yaşam değişiklikleri, stres yaş vs gibi durumlar spermlerin yaşam süresi kısalmakta ve hareketliliği de azalmaktadır. Hamile kalma günleri için en ideal zaman spermin en canlı ve  hareketli  olduğu  günlerdir.

Bütün bu bilgiler ışığında Amerika ve Avrupa ‘a ülkelerinde  yaygın olarak kullanılan ve kadındaki gebelik ve kadınlık hormonu olan Östrojen takibini tükürükten yapan en son teknolojiye sahip MAYBE-BABY  tükürükten Östrojen takibi yaparak, kadınların Östrojen seviyelerini gösterir; böylelikle MAYBE-BABY kullanan bayan hamile kalmak için en uygun dönemi görebilir.

MAYBE-BABY  özellikle hamile kalmak isteyen bayanlarda hamilelik için en uygun olan günün bulunması konusunda yardımcıdır. Kadının kendi vücut işlev ve hormon dengesini takip etmesini sağlar. Hamile kalmanın  yolları ile  ilgili bir  sürü hurafeye inanmak yerine  MAYBE-BABY  çok kolay, güvenilir, pratik ve hiçbir yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Hangi  dönemde nasıl  bir  görüntü olduğunu  öğrenmek  için aşağıdaki  bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Maybebbaby kullanım       Maybebaby yorum

Cihazı satın  almak için,  ayrıntılı bilgi ve sorularınız için aşağıdaki  irtibat  bilgilerinden  bize ulaşın.

Yetkili Kişi      : Hakan Karaman

e-posta         : infomaybebaby@gmail.com

Telefon         : 0533 348 38 70

Önemli  Not: Bu  sadece  gebe  kalma  günlerini  tahmin  etmede  yardımcı  bir  araçtır.  Bu  zamanlamanın  dışında  sürpriz  hamilelikler  olabileceği için bu  bir doğum  kontrol yöntemi  olarak  kullanılamaz. Aksi  durumlardan  Maybe  Baby  ve Doktoramcam.com  sorumlu tutulamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here