Prof. Dr. Bülent Tıraş
Acıbadem Maslak | Tüp Bebek
  2123044372
 
  Acıbadem Maslak Hastanesi İstanbul
  Takip Eden Sayısı : 1
bulent-tiras


Web sitesi: 
www.bulenttiras.com

Maslak Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Koordinatörü

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra 'University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital'da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center'da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD'de The Johns Hopkins University Medical School'da "Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek" konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga'da "İleri Endoskopik Cerrahi" eğitimi aldı.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği 2. Başkanlığı

Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği Başkan Yardımcılığı

Uzmanlık Dernekleri Platform Sözcülüğü **1995-1996 ve 1996-1997 Ders Yılları** Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Dönem 4 Staj Koordinatörlüğü Gazi Üniversitesi Aile Planlaması, İnfertilite ve Üreme Sağlığı Merkezi Müdür Yardımcılığı TC Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü “İlaç Ruhsatlandırma Bilimsel Komisyon” Üyeliği TC Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğü “Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Bilim Komisyonu” Üyeliği


devamı..

Prof. Dr. Bülent Tıraş Tarafından Eklenen Son Makaleler | Tümünü Gör (6)
Prof. Dr. Bülent Tıraş Tarafından Eklenen Son Videolar | Tümünü Gör (6)
Prof. Dr. Bülent Tıraş Tarafına Yöneltilen Sorular | Tümünü Gör (2)
Bilge Deniz  |  24 Haziran 2014 - 17:03
Hocam merhaba; 14 haziranda 5.gün dondurulmuş 1 adet embriyom transfer edildi. 8.gün yani 22 hazirandaki değerim 42,60 Sevinçten uçtum o gün. Fakat bugün yani 24 haziran sonucum 52,57. Bildiğim kadarıyla iki günde iki kat artması gerekiyor.. Çok üzüldüm bugün. Doktorum 12.günde de testi tekrarla dedi. Normal mi bu değerler size göre? Değerim yavaş artıyor olabilir mi? Yoksa kimyasal gebelik mi?
Prof. Dr. Bülent Tıraş  |  24 Haziran 2014 - 17:03
bu  ancak  ultrason  ve  kan  tahlili  takipleriyle  net  söylenebilecek  birşey. 
Aliye D  |  14 Temmuz 2013 - 01:23
spiral taktıralı 2 yıl oldu ve ilşki sırasında batmalar olduğunu söylüyor bende arada yaptığım kontrollerde ipini ve sert cismi hissediyorum adetim düzgün herhangi bir kanama yada akıntı yok acaba spirallde kayma olabilirmi olabilirmi
Prof. Dr. Bülent Tıraş  |  14 Temmuz 2013 - 01:23
Emin  olmak için  ultrasonla  bakmak  en  doğrusu. 
Kategori
Soru Başlığı
Soru İçeriği
 
 E-posta
Parola
Beni Hatırla!     Parolamı unuttum!
    Facebook'la Bağlan
En Çok Okunan Makaleler

Uzm.Dr. Anıl Yeşildal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
istanbul/Beşiktaş/Levent-Etiler 'de çocuk doktoru-çocuk hekimi olarak çalışmaktadır......
Profili İzle  |  Makalelerini Gör

Uzm. Ped. Emine Eraslan

Çocuk gelişimi/eğitimi
Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişim ve Eğitimi mezunuyum.Bölüm birincisi olarak okulu bitirdim...
Profili İzle  |  Makalelerini Gör