Bebek İsimleri

Bebek İsimleri
Bebek İsimleri

Bebeğiniz doğdu doğacak, belki daha 3 ay var, belki de 1 hafta, hatta 9 ay sonra bebeğiniz olacağını bugün de öğrenmiş olabilirsiniz. Kimi anne-baba daha öğrenir  öğrenmez  çocuğuna hangi ismi koyacağına zaten karar  vermiştir: “Kız olursa şu bebek ismini … Erkek olursa bu bebek ismini …”

Bebek ismi konusunda bazı anne-babalar ise son ana kadar bir arayış içine girerler, günümüzde bu arayış için uygun en geniş kaynak hiç tartışmasız internettir.

Unutmayınız ki çocuğunuza vereceğiniz isim ömrü boyunca onunla birlikte yaşayacaktır. İsminin  anlamı, okulda ne derece dalga geçilip geçilmeyeceği, kolay söylenip  söylenmeyeceği,  ucuna ek yaptığınız zaman anlamı değişir mi gibi birçok kriter vardır.  Biz  de Doktoramcam.com  ekibi  olarak en güzel bebek isimlerini sizin için derledik. Takdir  sizin. Aşağıdaki  tablodaki  harf veya harf kümelerine tıklayarak kız ve erkek bebekler  için derlediğimiz listelere ulaşacaksınız. Şimdiden Allah bağışlasın, analı-babalı büyütsün diyoruz.

Erkek Bebek İsimleri

A-B C-Ç D-E F-G
H-I-İ J-K-L M-N O-Ö
P-R S-Ş T-U-Ü V-Y-Z

Kız Bebek İsimleri

A-B C-Ç D-E F-G
H-I-İ J-K-L M-N O-Ö
P-R S-Ş T-U-Ü

Bebeğinizin fiziksel, sosyal gelişimini ve tüm becerilerini daha detaylı incelemek, yaşına uygun kontrol, check-up ve aşılarını düzenli takip edebilmek için “Ay Ay Bebek Gelişimiuygulamamızı da ziyaret edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here