fbpx
Cuma, Ocak 21, 2022

Makaleler

Daha Fazla

  Fractora Yöntemi ile Akne Tedavisi

  Cilde daha genç bir görünüm sağlamak amacıyla uygulanan fractora tedavisi cildin yeni baştan yapılanmasını sağlayan etkili bir cilt iyileştirme yöntemidir.

  Meme Estetiği

  Meme estetiği, memenin bazı problemlere sahip olması durumunda uygulanan bir estetik cerrahi uygulamasıdır.

  Böbrek Taşları İçin Evde Tedavi Yöntemleri

  Bol sıvı tüketmek böbrek taşlarını düşürmenin ve yeni taş oluşumunu engellemenin hayati bir parçasıdır.

  Maske Nasıl Takılır? Ne İşe Yarar? Nerede Satılır?

  COVID-19'un yayılmasını önlemek ve bu hastalığa yakalanmamak için mutlaka alınması gereken önlemlerin başında maske kullanımı geliyor.

  Diş Eti Kanamasının Nedenleri

  Diş etlerimiz kanadığında bu tehlikeli bir durum mudur?

  Diş Çekim Boşluğu Nasıl Tedavi Edilir?

  Kalıcı dişlerimiz çekildiğinde tedavi nasıl uygulanır?

  Kireçlenme Belirtileri Nelerdir?

  Kireçlenme (tıp dilindeki adı ile osteoartrit), eklemlerin işlevlerini olumsuz yönde etkileyerek hareket kısıtlanmasına sebep olan dejeneratif bir hastalıktır.

  Soğan ve Sarımsak

  Esin bu belli olmaz ne zaman geleceği. Mutfakta yakaladı bugün zihni, benliği. Yemek için doğrarken sarımsakla soğanı; Fark ettim ben bellekten dizeler aktığını...

  Bebeğiniz İçin Her Şey

  Hamile kaldıktan sonra her kadının endişe duyduğu konular neredeyse aynıdır. Hafta hafta gebelik süreciniz ile ilgili gelişmeleri takip edebilir, CiciÇocuk'un rehberliğinden faydalanabilirsiniz.

  Gamze Estetiği Hakkında Merak Edilenler

  Birçok insan gülerken yanağının yanında bir çukur oluşmasını ister. Bu çukura verilen isim gamzedir. Bazı insanlar bu eşsiz güzelliğe sahip çukura doğuştan sahip olurken bazı insanlar sonradan sahip olabiliyor.

  Saç Derisinde Egzama Nasıl Önlenir?

  Saç derisinde egzama birçok kişinin uzun süre atlatamadığı sorunlar arasında bulunmaktadır. Kaynağı stres ve bazı dış faktörler bir arada olduğu için tedavi süreçlerinden ziyade önlemek gerekiyor.

  Yenidoğan Bebek – Siz Sordunuz Biz Cevapladık

  Yenidoğan döneminden 4-5 yaşa kadar her yaşta, her konuda siz sordunuz, biz cevapladık. Dolu bir canlı yayın oldu, kaçıranlar bu canlı yayının kaydını diledikleri zaman izleyebilirler.

  Koronavirüsü – Bağışıklık Sistemimizi Güçlendirelim

  ☑️Koronavirüsü hastalığını kimler daha ağır geçiriyor? ☑️Koronavirüsü hastalığını hafif geçirmek için neler yapılabilir? ☑️ D vitamini ne kadar etkili? ☑️ D vitamini takviyesi yaparken dikkat edilmesi gereken ipuçları nelerdir?

  Saç Ekimi Yöntemleri

  Bir insanın dış görünümünde oldukça önemli bir yere sahip olan saçlar, genetik de dahil olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı dökülebiliyor.

  Altıncı Hastalık Nedir?

  Altıncı Hastalık gibi basit bir bebek hastalığında başınıza en sık ne gelebilir?

  Bebeğinizin Boğazına Birşey Kaçarsa

  Herkese Merhaba. Bugünkü konumuz; Özgüvenli, kendine güvenen çocuklar yetiştirmek. Bu aslında çok erken çağlarda başlıyor. Daha  8 ayda BLW ile başlıyor.

  Domuz Gribi 2020 – 2021 Son Durum

  Aslında mantıklı düşündüğünüzde domuz gribi diye bir hastalık yok, çünkü yıllar önce domuz gribi ilk çıktığı zamanlar evet domuzlardan insanlara bulaşmıştı.

  Soğuk Algınlığı İlaçları

  Sevgili anne babalar, ne zamandır yazmak istiyorum " Soğuk algınlığı ilaçları " başlıklı bir yazı. Çünkü gerçekten bu konuda biraz kafalar karışık.

  Tüp Bebek Tedavisinde Cinsiyet Belirlenebiliyor mu?

  Günümüzde çocuk sahibi olmak isteyen fakat bazı sebeplerden ötürü bu isteğine kavuşamayan bireylerin yardımına tüp bebek tedavisi koşmaktadır.

  Çocuğunuza Okulu Sevdirecek İpuçları

  Okulu sevmeyen çocuklarda ilk aklımıza gelmesi gereken şey; " Acaba çocuğun okul olgunluğu yeterli mi? " Bu aşamaya gelmeden sorunu önlemek için de mutlaka okul  olgunluğu testleri yapılmalı.