cevap

    dilay ay Sordu:

    hocam sanırım sızın vermıs olduğunuz cvblar daha bı samımı gelıyor herkese 🙂 bende bebeğimle ılgılı seylerı hep sıze sordum bu yuzden, day&nıght surup ıcın verdıgınız bılgı ıcın ayrıca tesekkurlerımı sunuyorum ve kullanmaktan vazgeçiyorum 🙂 bu arada bransınız değil ama bır uzmandan yorum almak benı daha cok rahatlatacağı ıcın sorumu da sormak istiyorum. adet bıtımınden 1 hafta sonra bıle ılıskıye gırsem ılıskı anında değil ama sabah uynadıgımda kanamam olduğunu göruyorum fakat bır kac damla, daha once böyle sorunum yoktu 3 4 aydır sürekli aynısı oluyor hatta adet donemım değilken bile sabah uyanıslarımda aynısını goruyorum. herhangı bı acı yok fakat bazende anıden bır agrı ve kasılmayla bırkac damla kanamam oluyor sızce de bu bır mıyom göstergesımıdır? ılgınıze tekrardan cok cok tesekkur edıyorum.

    Uzm. Dr. Anıl Yeşildal Cevapladı:

    İltifatlarınız  için  teşekkürelr,  benim  kadar  ilgiyle  samimi  cevap  veren  birçok  uzmanımız  var  aslında,  sadece  biraz  süre  uzayabiliyor.

    Miyom, rahim azğında  yara  v.s  gibi  birçok  jinekolojik  problem  olur,  ihmal  etmeden  bir  an  önce  bir  kadın  doğum  hekimine  muayene  olun,  geçmiş  olsun.