Çocuğunuzun Aşı Kartı Elinizin Altında

Çocuğunuzun Aşı Kartı Elinizin Altında

2006’da Tıbbi Koordinatörümüz Uzm. Dr. Anıl Yeşildal tarafından ilk  olarak  kişisel  Web  Sitesi  olarak kurulan Doktoramcam.com, Sağlık  Portalına dönüştükten sonra ziyaret  sayılarını son 4 yılda 30 kat  arttırarak Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir Bebek-Çocuk Sağlığı Portalı olmuştur.10 yıldır güvenerek bizi izlediğiniz, takip ettiğiniz için siz değerli okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz,  hızlı  büyümedeki  en  önemli  aktörler  sizlersiniz. Hedefimiz  daha  fazla  anne-babaya  daha  zengin, sağlıklı  ve  güncel  bilgiyle  ulaşarak,- gebelik  süreci  de  dahil- çocuklarınızın  büyüme  yolculuğunda size eşlik edebilmektir.

 

Son 3-4  yılda bilişim  teknolojisindeki hızlı gelişmeler, internet  ziyaretçisinin masaüstü bilgisayardan akıllı telefonlara kaymasına sebep olmuştur. Siz kullanıcıların mutlu olarak ayrılması  en  önemli hedefimizdir, bu nedenle artık mobil uyumluyuz. Sadeleştirilmiş  kategori  yapısı  ve zengin içeriğiyle yeni Doktoramcam.com’da her aradığınızı kolayca bulabileceksiniz.

İster  masaüstü  bilgisayardan,  ister  otobüste  giderken  telefonunuzdan Beslenme, emzirme, aşılar, her  branştan tüm çocuk hastalıkları, gebelik ve  daha  nice sağlık  konusu  hakkında sürekli güncel ve doğru bilgilere ulaşacak, uzman  videoları  seyrederek çocuğunuzu güvenle büyüteceksiniz, aileniz  ve  kendiniz  için güvenilir  sağlık  bilgilerine  ulaşacaksınız.

Uzun zamandır  verdiğimiz  aşı  takvimi  ve  aşı  hatırlatma  hizmetini  bu  yeni  güncelleme  döneminde  bir süre  kullanamayacağınız  için  özür  dileriz. Çünkü anne-babalar  tarafından  çok  beğenilen bu  hizmetimizi de daha  modern ve  mobil uyumlu  hale  getirmek  için  gece-gündüz  çalışıyoruz. Çok yakında Doktoramcam.com  çocuğunuzun  aşı bilgilerini ömür  boyu  saklamaya yine devam  edecek. Yani  aşı  kartım  kayboldu  derdine artık son  veriyoruz.  Çocuğunuzun  aşı  bilgilerini sürekli  telefonunuzda  taşıyabileceksiniz,  daha doktorunuzun ofisinden çıkmadan aşının yapıldığını telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Konu  ile  ilgili  duyuruları  sitemizden  ve  Facebook  Twitter  sayfalarımızdan yapacağımız duyurulardan  takip edebilirsiniz.

Çok  yakında,  gebeliğinizin  ilk  haftasından,  çocuğunuz  8 yaşına  gelene  kadar her  hafta, daha sonra her  ay,  daha  sonra  her  yıl,  gelişim  aşamaları ,  o dönemde  yapılması  gereken  tetkikler,  incelemeler,  veya  beslenme ve  aşıları  hakkında detaylı  bilgi  veren mailler  alacaksınız.

Hafta  Hafta  Gebelik ve  Ay  Ay  Bebek  Gelişimi  mailleri  alabilmek, Aşı  Takvimini kullanabilmek için  önce sitemize  üye  olup  ailenizi  oluşturmanız  ve  çocuklarınızı  eklemeniz gerekmektedir. Şu  andan bu fonksiyonlar  mevcut  değildir. Ancak  uzmanlarımıza soru  sormak ve onları  takibe  almak  için şimdiden üye olabilirsiniz.

Üye  olmak  için tıklayın

Doktor Amcam Üyeleri Ne Diyor?
0 Yorum

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Doktoramcam.com

Menu