Çocuğunuzun Aşı Kartı Elinizin Altında

Son 3-4  yılda bilişim  teknolojisindeki hızlı gelişmeler, internet  ziyaretçisinin masaüstü bilgisayardan akıllı telefonlara kaymasına sebep olmuştur. Siz kullanıcıların mutlu olarak ayrılması  en  önemli hedefimizdir, bu nedenle artık mobil uyumluyuz.

Sadeleştirilmiş  kategori  yapısı  ve zengin içeriğiyle yeni Doktoramcam.com’da her aradığınızı kolayca bulabileceksiniz. Uzun zamandır  verdiğimiz  aşı  takvimi  ve  aşı  hatırlatma  hizmetini  bu  yeni  güncelleme  döneminde  bir süre  kullanamadığınız  için  özür  dileriz.

Çünkü anne-babalar  tarafından  çok  beğenilen bu  hizmetimizi de daha  modern ve  mobil uyumlu  hale  getirmek  için  gece-gündüz  çalıştık. Aşı  takivmini  de mobile  uyarladık. Ve Doktoramcam.com  çocuğunuzun  aşı bilgilerini ömür  boyu  saklamaya yine devam  ediyor. Yani  aşı  kartım  kayboldu  derdine son  veriyoruz.  Çocuğunuzun  aşı  bilgilerini sürekli  telefonunuzda  taşıyabileceksiniz,  daha doktorunuzun ofisinden çıkmadan aşının yapıldığını telefonunuza kaydedebilirsiniz.  Çok  yakında e-posta  aşı  hatırlatma  hizmeti  de tekrar  kullanıma  girecektir.

Konu  ile  ilgili  duyuruları  sitemizden  ve  Facebook  Twitter  sayfalarımızdan yapacağımız duyurulardan  takip edebilirsiniz.

Aşı  Takvimini kullanabilmek için  önce sitemize  üye  olup  ailenizi  oluşturmanız  ve  çocuklarınızı  eklemeniz gerekmektedir. Açılan  tabloda  zamanı  gelecek  ilerideki  aşılar  mavi,  yapıldıkça  sizin işaretledikleriniz  yeşil,  yaptırmadığınız geciken  veya  işlemedikleriniz  ise  turuncu  olarak  görünecektir. Kullanımla  ilgili  sorun  yaşarsanız  lütfen  [email protected]  adresinden bize  yazın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + eighteen =